14 lutego 2017 roku w naszej szkole miało miejsce uroczyste „Spotkanie Najlepszych”, czyli uhonorowanie prymusów uczących się w Szkole Podstawowej nr 1 w Puławach. Galeria foto

11 lutego 2017r. w Osinach odbył się turniej szachowy dla dzieci. Wzięło w nim udział 99 uczestników.

Jak co roku w lutym na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).

Życzymy wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom naszej szkoły miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy.

autor foto: Sławomir Guz

Już po raz trzeci  uczniowie klasy 3e: Mateusz Budniak, Filip Dryk, Bartłomiej Kluziak, Franciszek Łuczuk, Mateusz Śliwiński i Jakub Zadura biorą udział w turnieju Mała Liga Szachowa. Galeria foto (Autor zdjęć: Sławomir Guz)

Szanowni Rodzice w dniu 12 stycznia 2017r. (czwartek) Dyrekcja szkoły, Wychowawcy oraz Nauczyciele zapraszają na zebrania podsumowujące I semestr.

Zarządzenie Nr A/243/2016 Prezydenta Miasta Puławy z dnia 28 grudnia 2016r. w sprawie ustalenia cennika opłat za korzystanie Pobierz dokument

Informacja z prac Zespołu powołanego przez Prezydenta Miasta Puławy do wypracowania koncepcji sieci i obwodów szkół  Pobierz prezentację