Nasza oferta edukacyjna

W dniu 23 maja 2017r. reprezentacja dziewcząt i chłopców pod opieką Pani Agnieszki Kruk i Pana Macieja Króla brała udział w Wojwódzkich zawodach w czwórboju LA w Zamościu.

W środę 17 maja przeprowadzona została część praktyczna egzaminu na kartę rowerową. Uczniowie, którzy wcześniej wykazali Galeria foto

W dniu 19 maja 2017r. odbyły się Mistrzostwa Puław w piłkę nożną. Nasza drużyna pod opieką Pana Marka Nowaka wygrała turniej i wywalczyła I miejsce

Szanowni Rodzice Dyrekcja Szkoły oraz nauczyciele zapraszają na konsultacje w dniu 23 maja 2017r. (wtorek)

Wielkim sukcesem zakończył się start drużyny dziewcząt z naszej szkoły w Rejonowych Zawodach w Czwórboju LA, który odbył się 17 maja 2017r. na stadionie MOSiR w Puławach.

Wielkim sukcesem zakończył się start drużyny chłopców z naszej szkoły w Rejonowych Zawodach w Czwórboju LA, który odbył się 17 maja 2017r. na stadionie MOSiR w Puławach.

W ramach akcji "Bezpieczeństwo w Sieci" wśród uczniów naszej szkoły został przeprowadzony cykl zajęć poświęconych m.inn. zagrożeniom płynącym z Internetu.

Dnia 16 maja 2017r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili Puławski Park Naukowo Technologiczny i w ramach Uniwersytetu Dziecięcego UMCS

Sukcesem zakończył się dzisiejszy start dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w czwórboju LA. Nasze dziewczęta zajęły I miejsce