Zdjecie nr 1 Odznaka Szkoła eTwinning

Po raz kolejny mamy zaszczyt ogłosić, że jako jedna z 70 polskich szkół otrzymaliśmy prestiżową Odznakę “Szkoła eTwinning”!

1 35189 g

Komenda Powiatowa Policji w Puławach w załączeniu przesyła materiały

Wakacje

zakonczenie rok szk 2020

Drodzy uczniowie! W tym roku ostatni dzień w szkole będzie wyglądał inaczej niż byliśmy do tego przyzwyczajeni.

kandydaci klasa1

Zapraszamy do zapoznania się z listą kandydatów przyjętych do klasy 1 na rok szkolny 2020/2021 - rekrutacja uzupełniająca:

wakacje

Już za kilka dni uczniowie rozpoczną wakacje. Będzie to czas odpoczynku i beztroskiej zabawy. Niestety, właśnie wtedy wzrasta zagrożenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Dlatego przypominamy o tym, na jakie niebezpieczeństwa zwracać szczególna uwagę i jak unikać zagrożeń.

415FD963 7395 4097 81F8 5B489E29B18B

Uczeń na egzamin przynosi:

komunikat

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie! Zbliża się zakończenie roku szkolnego, w związku z tym od dnia15 czerwca 2020r.

komunikat

Dyrektor Szkoły informuje, że