42456 krec kilometry dla pulaw 1

Przypominamy, że nasza szkoła bierze w miesiącu wrześniu udział w akcji pt. Rowerowa Stolica Polski.

b99bd40b6 opt

Ogłaszamy konkurs na najciekawsze LOGO i plakat z okazji obchodzonego w naszej szkole 2 października Dnia Błękitnej Planety.

awarded etwinning school label 2020 21

Po raz kolejny mamy zaszczyt ogłosić, że jako jedna z 70 polskich szkół otrzymaliśmy prestiżową Odznakę “Szkoła eTwinning”! Jest to uznanie nie tylko osobistego sukcesu poszczególnych nauczycieli, ale także docenienie działań, zaangażowania i osiągnięć całego zespołu eTwinning działającego w danej szkole.

HPV szczepienie

Zapraszamy dziewczynki z rocznika 2008 zamieszkałe na terenie Puław na bezpłatne szczepienia przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) odpowiedzialnego za raka szyjki macicy.

obiady

Opłata za miesiąc PAŹDZIERNIK 2020 wynosi:

safe image

Zapraszamy Nauczycieli, Uczniów i Rodziców do zapoznania się

kowr

Drodzy Rodzice.

czytanie1

W sobotę 5 września odbyła się w całej Polsce IX edycja Narodowego Czytania. Akcję tę zapoczątkował prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski w 2012 r, i kontynuowana jest przez obecnego prezydenta Andrzeja Dudę i jego małżonkę.

ikona RSP

SP1 już kręci dla Puław. Dołączycie???