STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA

awarded etwinning school label

11 kwietnia 2018r. nasza szkoła otrzymała Odznakę Szkoły eTwinning.

Wzięliśmy udział w dwustopniowym procesie weryfikacyjnym, w wyniku którego wyłoniono pionierów i liderów w praktyce cyfrowej, edukacji w zakresie e-Bezpieczeństwa, twórczym i innowacyjnym podejściu do nauczania, promowaniu ustawicznego rozwoju zawodowego kadry i współpracy wśród nauczycieli i uczniów. 1 211 szkół w całej Europie świętuje sukces szkolnych zespołów eTwinning, w tym 70 polskich placówek! Jest to uznanie nie tylko osobistego sukcesu poszczególnych nauczycieli, ale także docenienie działań, zaangażowania i osiągnięć całego zespołu eTwinning działającego w danej szkole.

Lista polskich szkół nagrodzonych Odznaką Szkoła eTwinning:
http://www.etwinning.pl/70-polskich-placowek-z-odznaka-szkola-etwinning/


Międzynarodowy projekt „Lets explore our cultural heritage!”

4C etwinning

Uczniowie klasy 4 c z opiekunem p. Beatą Wójcik zakończyli w tym tygodniu międzynarodowy projekt „Lets explore our cultural heritage!”

Współpracowaliśmy ze szkołami z Grecji, Hiszpanii i Turcji. W trakcie trwania projektu podzieliliśmy się z naszymi kolegami nasza wiedzą o dziedzictwie kulturowym naszego kraju (dzięki temu projektowi my też zdobyliśmy ogromną wiedzę) i poznaliśmy sztukę i architekturę krajów partnerskich. Dzięki filmom i prezentacjom mieliśmy możliwość wirtualnych podróży po Europie. Własna twórczość artystyczna pozwoliła nam poczuć się jak mistrzowie pędzla, a gry i zabawy online nie tylko uczyły, ćwiczyły pamięć i koncentrację ale pozwoliły też po prostu dobrze się bawić.
Dziękujemy wszystkim za wspólne poznawanie dziedzictwa Europy!


Powered by emaze

Oto nasze prezentacje:

Polska Lista UNESCO:

 Słynne budynki i miejsca:

Słynni polscy malarze:

Talking Pictures:

Tekst: p. B. Wójcik


 

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S