STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA


Hospicjum

Galeria foto

Z drobiazgów życiowych

wykonywanych wielkim sercem

powstaje "wielkość człowieka".

serce hospicjum

Uczniowie klas 7 i 8 naszej szkoły pragnąc wesprzeć puławskie hospicjum, wykonali własnoręcznie kartki świąteczne, które podarowali na kiermasze bożonarodzeniowe. Ten drobny gest adwentowy ze strony uczniów i ich opiekunów niech będzie wyrazem naszego wsparcia dzieła jakim jest hospicjum oraz najlepszych życzeń na nadchodzące święta dla wszystkich pacjentów i pracowników.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom zaangażowania.
Po raz koleiny potwierdziliście jaką jesteście wspaniałą młodzieżą :-)

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S