STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJApodziękowanie IMG 3932

W dniu 30 listopada w ZSO Nr 1 w Puławach został przeprowadzony międzyszkolny konkurs wiedzy o HIV i AIDS pt. „ Mam czas rozmawiać”. 

Celem konkursu było promowanie dojrzałych postaw w aspekcie zdrowia wśród młodzieży i odniesienie do siebie możliwości zakażenie wirusem HIV. Konkurs obejmował test wiedzy o HIV i AIDS, pracę plastyczną i prace literacką. Do tegorocznej edycji konkursu zostali zaproszeni po raz pierwszy uczniowie klas VIII szkół podstawowych. Nasza szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Mateusz Barski kl VIIIa, Zuzanna Olszak kl VIIIc, Natalia Łyszcz kl VIIIc i Patrycja Godziszewska kl VIIIc. W konkursie I miejsce w kategorii literackiej otrzymała Natalia Łyszcz, wyróżnienie za pracę plastyczną Patrycja Godziszewska. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S