Kopie von Happy New Year Flyer Erstellt mit PosterMyWall

Okres Adwentu i czas tuż przed Bożym Narodzeniem był na języku niemieckim

czasem intensywnej i przyjemnej pracy nad poznawaniem słownictwa tematycznego i tradycji adwentowo - bożonarodzeniowych w Niemczech i pozostałych krajach DACHL Podczas tych 4 tygodni adwentu odbyły się w klasach 7 i 8 liczne zajęcia i warsztaty interaktywne pt. "Es duftet schon nach Weihanchten", ale również plastyczne jak np. kart bożonarodzeniowych, które zostały następnie przekazane na kiermasz do Puławskiego Hospicjum. Młodzież naszej szkoły (jak zawsze ;-)) wykazała się niesamowitą kreatywnością i pomysłowością. Nie zabrakło, mimo zmęczenia kończącym się półroczem, entuzjazmu do pracy na warsztatach i chęci niesienia pomocy innym.

Za wszystkie działania serdecznie dziękuję i gratuluję naszym uczniom.

W NOWYM ROKU 2019 ŻYCZĘ SAMYCH RADOŚCI I SUKCESÓW!!!
FROHES NEUES JAHR

Zapraszam do obejrzenia niektórych efektów naszej pracy oraz krótkiego filmiku :-)
Maja Włodarczyk

Autor: Maja Włodarczyk