STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA


IMG 0973

24 stycznia 10-osobowa grupa uczniów klasy VII a naszej szkoły, uczestniczyła w zajęciach Galeria foto

na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie w ramach projektu „Chemiczna moc 4 żywiołów”. W trakcie zajęć, odbywających się pod kierunkiem nauczycieli akademickich, samodzielnie wykonywali doświadczenia, prowadzili obserwacje oraz odkrywali tajemnice czterech żywiołów, które są wokół nas: wody, ognia, ziemi i powietrza. Mamy nadzieję, że taka forma spotkania z nowym przedmiotem jakim jest chemia, rozbudzi w nich pasję i radość twórczego rozwiązywania zagadek otaczającego nas świata.

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S