STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA

MobilneAMO PUŁAWY 2019 01 28

Szanowni Państwo, Polski Związek Piłki Nożnej uruchomił nowy projekt – Mobilną Akademię Młodych Orłów.

Projekt ten jest oparty na dwóch filarach: pierwszym z nich jest kształcenie trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego, drugim zaś selekcja najbardziej utalentowanych zawodników w wieku 10-13 lat. W ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów każdy powiat w Polsce zostanie odwiedzony co najmniej 2 razy w ciągu roku.

Serdecznie zapraszamy na czwarte szkolenie - „Kreatywność" w powiecie PUŁAWSKIM, które odbędzie się: 28 stycznia 2019 r. Na Obiektach Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Kaniowczyków 1, Puławy (Trening odbędzie się na hali sportowej – prosimy o zabezpieczenie odpowiedniego obuwia przez zawodników i zawodniczki). Godz. 16.00-19.00

Szkolenie składa się z trzech części:

Część teoretyczna oraz rozdanie materiałów szkoleniowych 16.00 – 16.45 – czas trwania ok. 1 godziny
Część praktyczna I 17.00 – 18.00 – Trening pokazowy nawiązujący do tematu szkolenia.
Część praktyczna II – Gra selekcyjna dla grup rocznika 07/06 – Zbiórka zawodników g. 16.25
Część praktyczna IIa – Gra selekcyjna dla grupy 09/08 – Zbiórka zawodników g. 18.00

Szkolenie jest bezpłatne i certyfikowane, natomiast po szkoleniu zostaną rozdane materiały szkoleniowe (bezpłatnie). Ponadto prosimy przekazać informację do swoich kolegów Trenerów.

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S