STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA


20190207 091516

Karnawał to wspaniały czas na organizowanie hucznej zabawy!  Galeria foto

Taka właśnie odbyła się w murach naszej szkoły 7 lutego 2019 roku. Uczestnicy klas młodszych przybyli w pięknych przebraniach. Na balu nie brakowało bohaterów kreskówek i filmów księżniczek, wróżek. Po sali przemykali się również policjanci, żołnierze, Superman, Batman...Niektórzy uczniowie ukryli swoje twarze pod maskami, przez co byli nie do poznania. Do zabawy przyłączyli również się rodzice. Zabawa została prowadzona przez Panią Lidię Pawłowską przebraną za Kota w Butach. Do tańca i zabaw porywała wszystkich skoczna i głośna muzyka. Oprawa muzyczna prowadzona przez ucznia klasy ósmej przy błyskach kolorowych świateł oraz efektach specjalnych sprawiła, że nikt nie schodził z parkietu naszej sali. W trakcie balu była również przerwa na poczęstunek i złapanie oddechu pomiędzy kolejnymi hitami muzycznymi. Druga cześć balu została poświęcona uczniom klas starszych, którzy nie opuścili naszej szkoły aż do samego wieczora. Jak widać wszyscy uczestnicy balu bawili się wyśmienicie co najlepiej przedstawia nasza galeria foto.

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S