STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA


Dzień bez telefonu

W dniu 8 marca 2019r. ogłaszamy wyjątkową akcję "Dzień bez telefonu".

W tym dniu uczniowie nie przynoszą telefonów do szkoły lub wyłączają je i nie wyjmują z plecaków przez cały czas pobytu w szkole. Także nauczyciele nie korzystaja z telefonów (w miarę możliwości). Ponieważ 8 marca to także "Dzień Kobiet", proponujemy aby wykorzystać przerwy między lekcjami na rozmowę, wymianę uśmiechów lub składanie życzeń koleżankom, nauczycielkom oraz innym paniom pracujacym w szkole. Osobom które zdecydują się włączyć do akcji "Dzień bez telefonu" proponujemy nagrodę w formie znaczka - naklejki. Dostępny będzie w sali 22 u pani Marii Okoń.

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S