STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA


e twin

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych z województwa lubelskiego na bezpłatną konferencję warsztatową eTwinning "Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii" która odbędzie się w naszej szkole.

 Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o nowoczesnych narzędziach TIK w edukacji (bezpłatne narzędzia online i aplikacje na tablicę interaktywną, robotyka i programowanie), poznają sposoby na ich wykorzystanie podczas swoich zajęć lekcyjnych oraz będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą europejskiego programu eTwinning.

W konferencji mogą wziąć udział nauczyciele każdej specjalności pracujący w przedszkolach i szkołach podstawowych z terenu woj. lubelskiego.

PROGRAM Puławy 1

PROGRAM Puławy 2

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S