STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA

DSC 0281

14 maja 2019r. w naszej szkole odbyła się konferencja „Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii” Galeria foto

zorganizowana przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowe Biuro eTwinning! Goście i uczestnicy w sesji plenarnej wysłuchali m.in. prezentacji przykładów dobrych praktykach w wykonaniu Beaty Wójcik, Edyty Borowicz-Czuchryta i Aliny Wujcik oraz wzięli udział w zajęciach w Mobilnym Centrum Edukacji. Ponadto odbyły się 3 sesje warsztatowe podczas których nauczyciele zapoznali się z bezpłatnymi aplikacjami i narzędziami TIK wykorzystywanymi w projektach online i edukacji oraz programy do kodowania i robotyki; a także poznali sposoby na ich wykorzystanie podczas swoich zajęć lekcyjnych. Zapoznali się też z ofertą europejskiego programu eTwinning, służącego do międzynarodowej współpracy pomiędzy szkołami w Europie.
B. Wójcik

Piszą o nas - LPU24.pl  (kliknij)

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S