STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA

received 1966905553413329

Finał Małej Ligi Szachowej, który odbył się w MDK Puławy w dn. 13.06.2019 r. okazał się dla naszych uczniów sukcesem. Galeria foto

W kategorii „Chłopców młodszych” I miejsce zajął Marcel Miszczak z klasy 2 b, a II miejsce Jakub Bocianowski również z klasy 2b. W kategorii „Dziewcząt młodszych” II miejsce zajęła Gabriela Kowalik z kl. 2c, a III miejsce wywalczyła Aleksandra Bratoszewska również z kl. 2c. Przez cały rok szkolny, raz w miesiącu, dzieci z Puław i okolic spotykały się na rozgrywkach szachowych, walczyli ze sobą w pięciu rundach. Uczniowie naszej szkoły chętnie i licznie reprezentowali nas w tych turniejach.

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S