STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA


TO k6

Tematyką projektu było odkrywanie Europy wspólnie z naszymi partnerami projektowymi.

W trakcie trwania projektu uczniowie stworzyli wspólną mapę Europy, poznali kraje Europy i ich stolice oraz przygotowali swoje własne gry edukacyjne dotyczące krajów europejskich. Ponadto przeprowadzili konkurs na logo projektu, sprawdzili swoją wiedzę dotyczącą Europy oraz podzielili się wypracowanymi materiałami ze społecznością szkolną. Kulminacyjnym punktem projektu była videokonferencja i wspólna gra w Kahoot’a podsumowująca naszą wiedzę zgromadzoną podczas uczestnictwa w projekcie. Na koniec przedstawili rodzicom efekty swojej pracy. Wszyscy uczestnicy projektu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Uczestnicy projektu:
Chryssi Trapali, 5ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Δημητρίου Αττικής, Agios Dimitrios Attikis GrecjaSeval KIZIL, Çiftlik İlkokulu, Dalaman Turcja, Ana Vega, CEIP San Lázaro- Escuelas Blancas, Oviedo, Hiszpania, Beata Wójcik, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Puławy, Polska.


opracowała Beata Wójcik

TO k1

 https://sway.office.com/t35rC4ClNBpDTAAe?ref=Link (kliknij)

 

 

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S