STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA


20190924 111356

W dniu 24 września 2019r. w ramach międzynarodowej akcji „ Sprzątanie Świata” odbyło się sprzątanie Puław. Galeria foto

Oczywiście wzięliśmy w nim udział. Klasa II B pod opieką wychowawczyni Agaty Piech z wielkim zapałem sprzątnęła teren wokół boisk szkolnych. Klasy VI D i VI E sprzątały las wokół miejskiego stadionu i basenu. Teren okazał się nie tak bardzo brudny i odbywały się polowania na butelki i puszki. Warto dodać, że uczniowie tych klas po raz kolejny biorą udział w sprzątaniu świata. Zakończenie akcji odbyło się przed Pałacem Marynki, gdzie czekał poczęstunek , zabawa i koledzy i koleżanki z wielu puławskich szkół.


Renata Ejma

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S