STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

 b5f51ef9 opt

W dniach 24-26.10.2019 roku nasza szkoła wzięła udział w Seminarium kontaktowym pt. Weimarer Dreieck w Berlinie.

Podczas tych kilku dni intensywnej pracy udało nam się nawiązać współpracę w ramach programu Erasmus + - eTwinning.
Już od 10 listopada zaczynamy współpracę z dwiema szkołami z Niemiec z Dortmundu i Bornheim oraz szkołą z Francji w Haguenau ☺
Przewodnim tematem projektu jest Lebe gesund! tzn. Żyj zdrowo! W ramach projektu planowane są liczne działania związane ze zdrowym żywieniem, bioproduktami, świadomością składu jedzenia, ale również sportem, internetem, dobrym samopoczuciem i zdrowym stylem życia. Projekt będzie miał charakter interdyscyplinarny. Miejmy nadzieję, że projekt przysporzy młodzieży i nauczycielom dużo radości i satysfakcji, a nawiązane kontakty z Niemcami i Francją staną się trwałymi przyjaźniami ☺

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S