STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA

received 2839877102713460

Uczniowie SP nr 1 w Puławach im. T. Kościuszki uczestniczyli w dn. 27.11.2019 r. w Drużynowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych Powiatu Puławskiego w Szachach, Galeria foto

które odbyły się w Szkole Podstawowej w Osinach.
Nasza szkolna drużyna w składzie: Aleksandra Bratoszewska kl.3c, Jakub Bocianowski kl. 3b, Marcel Miszczak Kl.3b i Filip Dryk kl. 6 wywalczyła dla naszej szkoły II miejsce w powiecie, tuż za gospodarzami Igrzysk. Otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom i puchar. Cieszymy się z drugiego miejsca na podium i mamy nadzieję, że następny rok przyniesie jeszcze lepszy wynik. W Igrzyskach uczestniczyło 7 drużyn . Każda drużyna składała się z 4 osób / 3 chłopców i 1 dziewczynka/. Byli to uczniowie z klas 2-6. Uczniowie Ci objęci byli zajęciami wg programu Edukacja przez Szachy w Szkole. Szachy na dobre weszły do obowiązkowych zajęć w szkole w klasach 1-3. W większości są lubiane przez uczniów, wpływają na ich rozwój . Często stają się pasją do późnych lat życia.
Szczegóły wyników: www.chessarbiter.com

Agnieszka Wiktorowska n-lka SP 1 Puławy

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S