STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA

20191129 100143

 W tym roku po raz pierwszy nasi uczniowie wzięli udział w internetowym konkursie szachowym. Galeria foto

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych od klasy 2 z podziałem na kategorie wiekowe. Zadaniem konkursowym uczestników jest samodzielne rozwiązywanie dopasowanych do wieku 24 zadań lub pytań szachowych, w wyznaczonym dniu konkursu. Konkurs ten odbył się 10.10.2019 r. , Przystąpiło do niego 33 naszych uczniów. Najlepszymi okazali się: Aleksandra Bratoszewska z 3c, Michał Pikuła z 3c, Amelia Banaszek z 4a, Wysocki Cezary z 6 a. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a szkoła została nagrodzona medalem za promocję szachów w szkole.

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S