STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA

20200108 111424

W dniu 08.01.2020 klasy 0 - III zakończyły obchody roku Stanisława Moniuszki. Galeria foto

W czasie spotkania uczniowie utrwalili wiadomości o kompozytorze. Obejrzeli inscenizację "Prząśniczki" przygotowaną pod kierunkiem p. Renaty Syty przez uczennice z klasy V d, inscenizację kukiełkową pieśni " Dziad i baba" w wykonaniu uczniów z klasy VI c oraz wysłuchali parafrazy utworu "Prząśniczka" Wilhelma Popa w wykonaniu p. Joanny Krajewskiej. Na zakończenie odbyło się otwarcie wystawy prac uczniów klas 0 - II przedstawiających ilustracje wysłuchanych pieśni ze " Śpiewnika domowego".

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S