STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

   • REKRUTACJA


komunikat

Szanowni Państwo w związku z z decyzja podjętą przez Ministra Edukacji Narodowej

Pana Dariusza Piątkowskiego od 16 marca br. (poniedziałek) do 25 marca br. (środa) szkoła zostaje zamknięta. Oznacza to, że oprócz braku zajęć lekcyjnych nieczynne będą wszystkie agendy szkoły jak sekretariat, stołówka, itp. Ponadto 12 marca br. (czwartek) i 13 marca br. (piątek) w szkole nie będą się odbywały zajęcia dydaktyczne a wyłącznie zajęcia opiekuńcze dla tych, którzy nie będą w stanie w ciągu tych dwóch dni zapewnić opieki dzieciom w domu.Ustawa koronawirusowa przyjęta przez sejm daje 14 dni zasiłku w sytuacji, gdy szkoła zostanie zamknięta z powodu zagrożenia koronawirusem. Jest to tej samej wysokości zasiłek, co chorobowy – czyli 80 proc. podstawy wymiaru. Zasiłek ten w sytuacji zamknięcia przedszkola czy szkoły z powodu koronawirusa, przysługuje tylko rodzicom dzieci, które mają nie więcej niż 8 lat. Obiady w czwartek i piątek będą wydawane normalnie. Natomiast za okres 16 - 25 marca br. będą automatycznie odpisane.

W przypadku pojawienia się nowych informacji będą one przesyłane przez e-dziennik i dostępne na stronie internetowej szkoły.

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S