STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

 rekrutacja klasa1

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY PIERWSZEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W PUŁAWACH NA ROK SZKOLNY 2020/2021 (zobacz)

ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO W DNIACH 9 - 20 KWIETNIA 2020 R. RODZICE DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY I, PROSZENI SĄ O ZŁOŻENIE POTWIERDZENIA WOLI PRZYJĘCIA DZIECKA DO KLASY I W POSTACI PISEMNEGO OŚWIADCZENIA WOLI (DRUK DO POBRANIA NA STRONIE SZKOŁY). 

Oświadczenie woli (pobierz)

Podpisane przez rodziców Oświadczenie woli należy dostarczyć pocztą elektroniczną (skan lub dokument Word wypełniony komputerowo)  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną.

 

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S