STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

 

policja
źeódło - http://pulawy.lubelska.policja.gov.pl/l

Policjanci z puławskiej komendy wraz z redakcją tygodnika Wspólnota Puławska

organizują konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pn. „Praca służb mundurowych, medycznych oraz prasowych w czasach pandemii”.Zachęcając dzieci do udziału w konkursie, chcemy aby przedstawiły działania, jakie podejmują służby mundurowe i prasowe podczas obowiązującego stanu epidemii. Nagrody czekają ! 

Konkurs plastyczny zatytułowany „Praca służb mundurowych, medycznych oraz prasowych w czasach pandemii” skierowany jest do uczniów klas I – VI szkół podstawowych z powiatu puławskiego. Zapraszając dzieci do udziału, chcemy zachęcić ich do aktywności i rozwijania swoich talentów oraz przedstawić pracę służb podczas walki z epidemią koronawirusa. Praca, wykonana dowolną techniką, w formacie A3 lub A4 ma stanowić projekt okładki tygodnika Wspólnota Puławska. Liczymy na kreatywność i szalone pomysły.

Sfotografowaną pracę należy przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28 maja br. podając jednocześnie imię i nazwisko autora, wiek, adres zamieszkania, nazwę szkoły, której dziecko jest uczniem, tytuł pracy oraz numer telefonu do opiekunów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 2 czerwca br.

Komisja Konkursowa, pod przewodnictwem Komendanta Powiatowego Policji w Puławach podinsp. Rafała Skoczylasa wybierze najlepsze prace przygotowane przez uczniów w dwóch kategoriach wiekowych – I kategoria klasy I-III oraz II kategoria klasy IV – VI. Regulamin przewiduje także możliwość dodatkowego wyróżnienia dwóch osób, po jednej z każdej kategorii wiekowej.

Zachęcamy do udziału, nagrody czekają !

Regulamin konkursu

źeódło - http://pulawy.lubelska.policja.gov.pl/l

 

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S