STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

 
AA9D78C2 9D0C 4718 935D 42798DD02FFD

Od 25 maja ruszają w szkole konsultacje dla uczniów klas VIII.

W celu bezpiecznej organizacji spotkań proszę uczniów o zgłaszanie potrzeb nauczycielom poszczególnych przedmiotów poprzez dziennik Librus. Konsultacje mają charakter dobrowolny. Są szczególnie skierowane do tych, którzy wkrótce przystąpią do egzaminów. W trakcie konsultacji uczeń będzie mieć możliwość wyjaśnienia trudnych kwestii, usystematyzowania materiału czy rozmowy z nauczycielem. Konsultacje mają również umożliwić uczniom poprawę oceny na potrzebę klasyfikacji. Konsultacje mogą być prowadzone w grupie do 12 osób.
Harmonogram konsultacji (zobacz)

Małgorzata Pakuła
Dyrektor Szkoły

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S