STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

 



  • REKRUTACJA


witaj szkolo

Inauguracja Roku Szkolnego 2020/2021 odbędzie się   1 września 2020r. (wtorek).

Spotkanie z wychowawcami w klasach:

KLASY 4 - 8

godz. 8:30                          godz. 8:40                              godz. 8:50
klasa 8a - s. 31                   klasa 7a - s. 25                       klasa 6a - s. 22
klasa 8b – s. 33                  klasa 7b – s. 27                      klasa 6b – s. 19
klasa 8c – s. 35                   klasa 7c – s. 29

godz. 9:30                           godz. 9:40                              godz. 10:00
klasa 6c – s. 32                   klasa 4b – s. 28                      klasa 6d – s. 27
klasa 5a – s. 34                   klasa 4c – s. 23                       klasa 6e – s. 29
klasa 4a – s. 26

KLASY MŁODSZE (1 - 3)

godz. 9:00                           godz. 9:10
klasa 3a - s. 8                      klasa 2a - s. 7
klasa 3b – s. 5                     klasa 2b – s. 6

godz. 10:30                          godz. 10:40                             godz. 10:50
klasa 1a - s. 7                       klasa 1b – s. 9                         klasa 1c – s. 6

Klasy 4 – 8 wchodzą do szkoły wejściem B przez szatnię.

Klasy 1 – 3 – główne wejście A do szkoły przy sekretariacie.

Na teren szkoły mogą wejść tylko rodzice uczniów klas 1 (1 opiekun z 1 dzieckiem).
Należy pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa sanitarnego.


KLASY PIERWSZE

KLASA I a
Wychowawca: Kolek Maria

Cywka Pola
Chołuj Filip
Dobraczyńska Lena
Dragan Alicja
Fil Lena
Gawrylak Alex Kacper
Gral Nadia
Grzesiak Aleksander Marek
Jakubczyk Emilia
Kibil Alan Piotr
Klimek Bartosz
Klimek Liliana
Kuta Jan
Lato Karolina
Okoń Zuzanna Maria
Ozga Szymon Jan
Rybak Hanna
Wałega Zuzanna
Wojtaś Joanna
Wójcik Jagoda Emilia
Wróbel Tomasz

KLASA I b
Wychowawca: Chmielewska Monika
.
Adamiak Julia Irena
Banaszek-Choroś Oscar
Dworak Paweł
Florianowicz Filip
Furdal Zofia
Gajewski Wiktor Dawid
Grzechnik Adrian
Gutkowski Grzegorz
Kmiecik Samanta
Kocharyan Alan Damian
Kowalik Alan
Kwiatek Nikola
Mańkowska Maja
Piórkowski Paweł
Przybylska Adrianna Izabela
Wesołek Magdalena
Wiejak Martyna

KLASA I c
Wychowawca: Okoń Maria

Białek Izabela
Bartosiewicz Jakub
Chojnowski Leon Michał
Gajdko Wiktoria
Gawryjołek Jan
Korona Wojciech
Maj Marcel
Mikos Anna
Mitura Kacper Władysław
Oleszek Błażej
Pecio Adrian
Polak Natalia
Prokop Lena
Suwała Michał
Szymańska Patrycja
Wojciechowicz Marek Antoni
Woźniak Joanna

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S