STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

 
awarded etwinning school label 2020 21

Po raz kolejny mamy zaszczyt ogłosić, że jako jedna z 70 polskich szkół otrzymaliśmy prestiżową Odznakę “Szkoła eTwinning”! Jest to uznanie nie tylko osobistego sukcesu poszczególnych nauczycieli, ale także docenienie działań, zaangażowania i osiągnięć całego zespołu eTwinning działającego w danej szkole.

Kolejnym sukcesem jest nadany po raz drugi tytuł Ambasadora i trenera warsztatów komputerowych eTwinning pani Beacie Wójcik, która działa na obszarze całego województwa lubelskiego. Ambasador e Twinning to prestiżowy tytuł nadawany wybranej osobie za szczególne osiągnięcia w Programie i zaangażowanie w jego rozwój, zarówno na poziomie krajowym, jak i europejskim.

Zapewniamy, że na tym nie poprzestaniemy, jako szkoła będziemy kontynuować działalność w ramach Programu eTwinning i tym samym podnosić jakość kształcenia w naszej placówce.

Zespół nauczycieli e Twinning

AMB 2020 20211 1

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S