STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

 42456 krec kilometry dla pulaw 1

Przypominamy, że nasza szkoła bierze w miesiącu wrześniu udział w akcji pt. Rowerowa Stolica Polski.

Nasza szkoła przez pierwsze 2 tygodnie plasowała się na 1 miejscu wśród puławskich szkół. W ostatnich dniach spadliśmy na 5 miejsce tym samym tracąc szansę na podium i nagrody. Informujemy, że każda osoba, która w tym miesiącu łącznie nakręci 100 km otrzymuje ocenę celująca z wf oraz pochwałę wychowawcy klasy. Przypominamy, że na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Nadal jest szansa na powrót na pierwsze miejsce wśród szkół- wszystko zależy od Was! Dla tych, którzy jeszcze nie ściągnęli aplikacji przypominamy jak to zrobić: Uczestnicy instalują na telefonie aplikację "Rowerowa Stolica Polski", wypełniają formularz z podstawowymi danymi i zaznaczają dla jakiego miasta i szkoły będą jeździć. Następnie odpalają aplikację, która zarejestruje ich przejazd, wskakują na rower i ... gotowe! Do korzystania z aplikacji nie jest konieczny włączony Internet, wystarczy sama lokalizacja!!!
Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, przyjaciół do aktywnego udziału w akcji.

Na chwilę obecną "Czartorych" zajmuje 1 miejsce wśród szkół, a na drugim jest "Piątka".
Nie poddajmy się, kręćmy kilometry dla Puław!!!!

100794733 3283344961786267 7091306788871471104 o

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S