STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

 

szkolawchmurze microsoft logotype

Miło jest Nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki że otrzymała tytuł Szkoła w Chmurze Microsoft.


Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest placówkom edukacyjnym wykorzystującym możliwości rozwiązań technologii chmurowych. Szkoły biorące udział w programie mają dostęp do najnowszego oprogramowania, które spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Manager Programu Microsoft dla Edukacji, pani Agata Kapica: Serdecznie gratulujemy w imieniu Microsoft oraz Advisor otrzymania tytułu Szkoła w Chmurze Microsoft! Życzymy powodzenia w dalszej transformacji cyfrowej szkoły.

Scan0002

IMG 20201013 121117

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S