STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

 
Obraz 15.10.2020 godz. 10.48

Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkich uczniów oraz ich nauczycieli i rodziców do uczestnictwa w konkursie InstaLogik, który jest pomostem między matematyką a Olimpiadą Informatyczną Juniorów.

“InstaLogik jest świetną okazją, aby rozwijać swoje umiejętności i pasje logicznego, algorytmicznego i kreatywnego myślenia, a po zgłębieniu pierwszych tajników programowania i informatyki, spróbować swoich sił w Olimpiadzie Informatycznej Juniorów.” zachęca prof. dr hab. Maciej Sysło, przewodniczący Komitetu Głównego Olimpiady Informatycznej Juniorów.

Zaproszenie jest skierowane szczególnie do nauczycieli matematyki i informatyki oraz ich czwórkowych i piątkowych uczniów.

W konkursie InstaLogik mogą wziąć udział uczniowie już od 4 klasy szkoły podstawowej, a dzięki jego otwartej formule nauczyciele mogą zgłaszać całe klasy.

Poza rankingiem ogólnopolskim prowadzony jest również ranking powiatowy i szkolny. Dzięki temu zdolni uczniowie w mniejszych ośrodkach mogą zacząć od sukcesów lokalnych, by w przyszłości móc rozwijać swoje pasje, a nawet reprezentować Polskę na Międzynarodowych Olimpiadach Informatycznych.

Do konkursu InstaLogik uczniów mogą zgłaszać nauczyciele lub rodzice na stronie instalogik.pl

Nauczycieli, uczniów i rodziców zainteresowanych Olimpiadą Informatyczną Juniorów zapraszamy na stronę oij.edu.pl

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S