STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

 SWIATOWY DZIEN ZDROWIA PSYCHICZNEGO

W ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego nasza szkoła wzięła czynny udział w webinarium pt. Zarządzanie czasem - jak wspiera nasze samopoczucie?

Szkolenie dla uczniów zostało zorganizowane online przez krajowe biuro eTwinning. Niepokojący jest fakt, iż coraz więcej młodych ludzi cierpi na depresję i zaburzenia lękowe. Dlatego bardzo ważne jest dla nas nauczycieli odpowiednie wspieranie naszych uczniów i ich rozwoju osobistego, również w sferze emocjonalnej. Szkolenie dla uczniów poprowadziła pani Joanna Wzorek zachęcając do mądrego i sprzyjającego zdrowiu psychicznemu organizowaniu sobie czasu, dobremu planowaniu i ustalaniu priorytetów na dany dzień. Ponadto zachęcała uczniów do regularnego prowadzenia dziennika wdzięczności, który uczy nas afirmacji życia, zmniejszaniu stresu i zadowolenia. Uczniowie chętnie i aktywnie uczestniczyli w spotkaniu :-)

Tych, którzy nie mieli okazji brać udziału w szkoleniu online, zapraszamy do obejrzenia pod linkiem:
https://youtu.be/QdjsQickmJs

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i do następnego razu:-)

Maja Włodarczyk

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S