STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

 
Wiktoria Byszewska

Mój mały wielki sukces” cieszył się dużym zainteresowaniem. Galeria foto

Uczniowie podzielili się sukcesami, jakie odnieśli w tym roku. Były to między innymi własnoręcznie uszyte na maszynie ubrania i maseczki, namalowane obrazy, koralikowe bransoletki i inne ozdoby, zdobyte wysokie miejsca w internetowych rywalizacjach, puchary za zwycięstwa w zawodach sportowych, ciasta, ciasteczka przepyszne kulinarne dzieła wypiekane w kuchni, a następnie konsumowane w gronie rodzinnym i szereg innych.

Sukcesem dla niektórych było ćwiczenie samodyscypliny, systematyczności, samozaparcia w trakcie zdalnego nauczania, by nie zrobić zaległości i dobrze wykorzystać czas w domu,, a dla innych wnikliwa obserwacja siebie i zmiana swojej aktywności, gdy okazało się, że uczeń spędzał zbyt wiele czasu przed komputerem i ze smartfonem w dłoni.
Nasi uczniowie mają w sobie dużo optymizmu, odwagi i woli walki, by pokonywać własne słabości, by się doskonalić, a potem otrzymać najlepszą możliwą nagrodę- własną satysfakcję i przekonanie, jak wiele potrafią.
To też sukces Rodziców.
To też sukces Nauczycieli.

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S