STRONA GŁÓWNA
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

  stop covid

Szanowni Państwo,
poniżej informacje na temat aplikacji Stop Covid.


Aplikacja jest w pełni bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna.
Monitoruje ona otoczenie w poszukiwaniu innych urządzeń, na których jest zainstalowana. "Zapamiętuje" każde spotkanie, które trwało więcej niż 15 minut i odbyło się w odległości poniżej 2 metrów. Jeśli któryś z użytkowników zachoruje - pozostali, z którymi miał kontakt w ciągu ostatnich 14 dni, otrzymają powiadomienie. Dzięki temu będą mogli ochronić siebie i innych. Aplikacja jest stale udoskonalana, dzięki niej można np. po otrzymaniu informacji o kontakcie z osobą zakażoną zapisać się na test. Dostępna jest w kilku językach i działa na terenie Unii Europejskiej.

Więcej informacji (m. in. jak zainstalować i uruchomić aplikację) znajdziecie Państwo w tym dokumencie:

pdf Informacje o aplikacji Stop Covid

oraz na stronie:

https://www.gov.pl/web/protegosafe

plakat

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S